NELER YAPIYORUZ?

organizasyon

organizasyon

ORGANİZASYON

NTG Türkiye olarak tüm markalara ve bireysel müşterilerimize kusursuz organizasyon hizmeti sunmaktayız.

İnsanların bir arada olacağı tüm organizasyon ve etkinlikler için mükemmeliyetçi bir yaklaşımla çözümler üreterek, eksiksiz organizasyonlara imza atıyoruz.

Organizasyon kültürümüzle hizmet sunduğumuz markalar için katma değer üretiyoruz. Hayata geçirmeyi planladığımız organizasyonun logosundan kurumsal kimliğine, ilanlarından web sitesine, sahne tasarımlarından tanıtım videolarına, afişlerinden fotoğraf çekimine kadar gereken tüm süreçleri kusursuz bir şekilde yöneterek organizasyonun başarılı bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz.

Yaptığımız tüm çalışmaların sonucunda elde edilen veriler doğrultusundan ve kurumsal iletişim dinamiklerine uygun olacak şekilde logo tasarımlarına hayat veriyoruz.

Organizasyonun bilinirliğinin ve organizasyona katılımın en üst seviyelerde olması için tüm reklam, tanıtım ve iletişim faaliyetleri büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz. İlanlar, afişler, broşürler vb. tanıtım materyalleriyle organizasyon tanıtımının, hedef kitlenin tamamına ulaşması sağlıyoruz.