NELER YAPIYORUZ?

reklam tanıtım hizmetleri

reklam tanıtım hizmetleri

REKLAM TANITIM HİZMETLERİ

Reklam bizim işimiz

Çağımızda her sektör için reklamın önemi büyük bu sebepten reklam mecraları her alana hızlı bir şekilde yayılmakta. Her kitleye ulaşabilmek, gözle görünür hale gelmek ve tanınmak için önce reklam…

NTG Türkiye olarak çözüm ürettiği markalara değer katmak ve geleceğin iletişim tasarımı perspektifine yön vermek amacıyla;

• Hedefe uygun olarak kısa ve öz bir şekilde reklam metinlerinin hazırlanması

• ‘Müşteriyi çeken’ reklam fotoğrafları ve kreatif görsellerin üretimi

• Basılı ilanlar, Out-Door Indoor Reklamları

• Reklamın yayınlanacağını billboard, gazete, dergi, radyo, tv, web sitesi ve sosyal medya vb. gibi iletişim mecralarına ilişkin medya planlaması

• Reklam-Tanıtım müşterilerimizin beklentilerine en uygun bütçenin oluşturulmasına kadar her türlü reklam-tanıtım hizmetini sunmaktayız.

Ayrıca hizmet verdiğimiz kuruluşlar adına ürettiğimiz tabela, pano, afiş, pankart, flama, broşür gibi ürünleri paydaşımız olan matbaa ve ajanslar aracılığıyla baskı işlemlerini yapmaktayız.

NTG Türkiye olarak tercih edilme potansiyelimizin temelini ‘kalite, fiyat ve sürat’ anlayışımız oluşturmaktadır.

NTG Türkiye’nin sektördeki farkı ve başarısı yazı ve tasarımlarındaki fikirlerde gizlidir. Amaca yönelik, doğru, özgün ve estetik bu fikirler ise taşıdıkları mesajları başarılı tasarımlarla amacına ulaştırırlar.

Bizim yaratıcılık alanındaki temel stratejimiz, yaptığımız her işte ses getiren projeler yaratmak ve hizmet verdiğimiz markalar için pozitif izlenim bırakmaktır.

Bu strateji ışığında dikkat ettiğimiz en önemli unsur mesaj yoğunluğu içinde fark yaratmak.

Fark yaratmak düşüncesinin asıl reklam fikrinin temelini oluşturduğu inancıyla özgün çalışmaları hayata geçirmeye devam ediyoruz.